Kariyer

Çikolatapare’de Bir Kariyer
Misafirlerimize harika bir deneyim sunmamıza yardımcı olmak için becerilerini kullanmak isteyen misafirperverlik tutkusu olan yetenekli insanları her zaman arıyoruz. Kariyerinize yeni başlıyor veya gelişiminizde bir sonraki adımı arıyor olun sizi tanımak istiyoruz.
Çikolatapare'de Çalışmak
Çikolatapare Şirketi tüm çalışanlara, iş başvurusunda bulunanlara ve misafirlere ırk, renk, din, milliyet, etnik köken, cinsiyet, cinsel yönelim, medeni durum, maluliyet bakılmaksızın eşit ve tarafsız muamele göreceğini belirten Fırsat Eşitliği politikasına bağlıdır.
Ekibimize Katılın
Tatlı yapma konusunda tutkunuz varsa ve misafirperverlik alanında heyecan verici ve teşvik edici bir kariyerle ilgileniyorsanız sizi daha yakından tanımak istiyoruz.

Her Parçasında
Mutluluk Var

Başvuru Formu

Çikolatapare ekibinin bir parçası olmak ve sınıfının en iyisi büyüyen çikolata dükkanı işletmesinde kariyerinizi ilerletmek istiyorsanız - CV'nizle aşağıdaki bölümden bizlere başvurun ve hangi rollerle/konumla ilgileneceğinizi bize bildirin!

    Opps!

    Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına, mobil internet sayfamız Çarşamba gününe kadar bakım aşamasındadır. İçeriği görmek için bilgisayarınızdan giriş sağlayanız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.